AGENCJA METAL MUNDUS


METAL UP!

= 13.12.2018

- KREATOR
- DIMMU BORGIR
- HATEBREED
- BLOODBATH

+ Warszawa / Hala Koło= 14.12.2018

- MERRY CHRISTLESS 2
Zagrają:

- BEHEMOTH
- BOLZER
- IMPERATOR
- BATUSHKA
- UNTERVOID

+ Warszawa / Progresja= 15.12.2018

- A PERFECT CIRCLE
- CHELSEA WOLFE

+ Kraków / Tauron Arena= 15.12.2018

- MERRY CHRISTLESS 2
Zagrają:

- BEHEMOTH
- BOLZER
- IMPERATOR
- BATUSHKA
- UNTERVOID

+ Gdańsk / B90= 16.12.2018

- MERRY CHRISTLESS 2
Zagrają:

- BEHEMOTH
- BOLZER
- IMPERATOR
- BATUSHKA
- UNTERVOID

+ Wrocław / A2MESMERIZED - nowy krążek już wkróce
Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery drugiego krążka warszawskiego Mesmerized.

Data premiery ustalona jest na 15.01.2011 roku. Najnowszy album to jedenaście zabójczych kompozycji schowanych pod tytułem "Antihuman Inferno". Muzyka nagrana na najnowszym krążku to soczysty Death Metal z Black Metalowymi smaczkami specjalnie dla fanów: Behemoth, Azarath, Immolation, Marduk, Decapitated.
Całość została nagrana w warszawskiej Progresji, natomiast za ostateczny szlif płyty odpowiedzialny jest sam Szymon Czech. Wszystko będzie ubrane w kilkunastostronicowy booklet, a cały layout jest dziełem grafika ukrywającego się pod pseudonimem Grim. Przyszykujcie się na totalny armagedon i już miejcie swoje świnki skarbonki w pogotowiu.

Więcej już niedługo na stronie: www.wydawnictwopsycho.com www.myspace.com/wydawnictwopsycho
PSYCHODELIC MISANTHROPY FEST # 9
W sobotę 29 stycznia 2011 roku odbędzie się kolejna edycja PSYCHODELIC MISANTHROPY FEST.

Na dziewiątej już odsłonie tego podziemnego rytuału zagrają:
- THRONEUM (Nightmarish Death Metal),
- BLOODTHIRST (Hateful Antichristian Thrash),
- DOOMBRINGER (Unholy Death Metal Inferno),
- MOLOCH LETALIS (Black Metal).

Miejsce: Aqq Pub, Września ul. Warszawska 27a.

Start 19.00, wstęp 10 zł.

Zapraszamy!!!
KINGDOM COME wraca z prawie nowym albumem...
Nowy krążek zespołu będzie zatytułowany "Rendered Waters" i ukaże się 28 marca 2011 nakładem SPV/ Steamhammer.

Przy czym, na krążku znajdą się ponownie nagrane w Noise Factory Studios w Hamburgu stare kawałki i tylko trzy nowe utwory.

Tracklista wygląda następująco: 1. Can't Deny (nowa wersja), 2. The Wind (nowa wersja), 3. Blue Trees (nowy utwór), 4. Should I (nowa wersja), 5. I've Been Trying (nowa wersja), 6. Pushing Hard (nowa wersja), 7. Seventeen (nowa wersja), 8. Is It Fair Enough (nowy utwór), 9. Living Out Of Touch (nowa wersja), 10. Don't Remember (nowy utwór), 11. Break Down The Wall (nowa wersja).
BANISHER - debiut w sieci
Zespół Banisher zdecydował się udostępnić za darmo w internecie ich debiutancki album "Slaughterhouse" w dniu 24.12.2010.

Tracklista: 1. Slaughterhouse, 2. Unleashing The Fury, 3. Blowjob Queen, 4. Brutal Vasectomy, 5. Human Sacrifice, 6. Induction, 7. Seven, 8. Massacre In The Main Temple, 9. Mario.

Album będzie dostępny na profilu MySpace oraz profilu Facebook zespołu.

Zajrzyjcie tam koniecznie.
DARKEST ERA - The Last Caress Of Light
Debiutancki album, pochodzącej z Północnej Irlandii kapeli epicko-celtycko-heavymetalowej Darkest Era, zatytułowany "The Last Caress of Light" ukaże się 11 lutego 2011, nakładem Metal Blade.

Autorem okładki jest Paul McCarroll.

Tracklista: 1. The Morrigan, 2. An Ancient Fire Burns, 3. Beneath The Frozen Sky, 4. Heathen Burial, 5. Visions of the Dawn, 6. To Face The Black Tide, 7. Poem To The Gael, 8. The Last Caress Of Light Before The Dark.

Pierwsza edycja Avant-Garde Night w Katowicach
Pierwsza edycja nowej cyklicznej imprezy pod szyldem Avant-Garde Night już w lutym w katowickim Mega Clubie.
Założeniem organizatorów koncertu jest zebranie zespołów, zarówno zagranicznych jak i krajowych, które w największym stopniu wpływają na rozwój gatunku, nie boją się eksperymentów i odrzucają szablonowe podejście do muzycznej materii.

Gwiazdą pierwszej edycji będzie Negura Bunget, której status na scenie blackmetalowej jest niepodważalny. Listę zagranicznych gości uzupełnia francuska Mortifera oraz węgierski Sear Bliss. Polską scenę reprezentują Abusiveness, Gallileous i Medico Peste.

5 luty 2011 r., Mega Club, Katowice, wejście od 16:30.
Bilety: 37 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu.

Bilety dostępne w sieci Ticketpro. Bilety kolekcjonerskie od stycznia do kupienia w sklepach All (Katowice), Czas (Gliwice) oraz Metalshop (Kraków).
Zapraszamy!
NEURONIA - nowy klip
Zachęcamy do obejrzenia nowego klipu zespołu Neuronia, nakręconego do kawałka "Slipping into oblivion", pochodzącego z ostatniego krążka zespołu, zatytułowanego "Follow The White Mouse".

Drugi już album grupy ukazał się w marcu tego roku.
HARD ROCKER i nadzieja polskiego hard rocka
Jeszcze przed świętami do sprzedaży trafi najnowszy numer magazynu muzycznego Hard Rocker, opatrzony numerem 21.
Tym razem redakcja potraktowała swoją nazwę bardziej dosłownie, wyruszając na poszukiwania dobrego... rodzimego, hardrockowego grania.
"Od dłuższego czasu z uwagą i zaangażowaniem śledzimy to co dzieje się na polskiej scenie, wybierając i wspierając najlepsze rodzime zespoły. Silver Samurai, to coraz bardziej widoczna grupa, która garściami czerpie z tego co najlepsze w zarówno polskim, jak i zagranicznym hard rocku. Ich debiutancka płyta wzbudziła spore zainteresowanie jak i kontrowersje, a że jej nakład szybko się wyczerpał - na decyzję nie trzeba było długo czekać. Z dumą prezentujemy płytę Silver Samurai "Back To The '80s" - którą znajdziecie dodaną do najnowszego numeru Hard Rockera!" - mówi Dariusz Konicki, zastępca redaktora naczelnego.

Oprócz płyty, w nowym Hard Rockerze znaleźć będzie można garść artykułów i wywiadów (m.in.: Dimmu Borgir, Turbo, Sodom, Cradle Of Filth, Enslaved, Forbidden, Flotsam And Jetsam, Virgin Steele, Proletaryat, Oz, Sancta Sanctorum i inni), oraz 6 plakatów: Grave Digger, Sonic Syndicate, Accept, Cannibal Corpse, Steelwing i Dimmu Borgir.
Więcej o magazynie na www.hardrocker.pl
NIGHT RIDER SYMPHONY - album już w styczniu
W styczniu 2011 ukaże się pierwsza płyta Night Rider Symphony.

Pierwszym singlem promującym krążek był utwór "W grocie króla gór",kolejny singiel to "Bouree". Obecnie zespół przygotowuje się do koncertów,które mają rozpocząć się od marca przyszłego roku.

NIGHT RIDER SYMPHONY powstał w sierpniu 2007 r. z inicjatywy muzyków rockowych zespołu Night Rider - Jacka Zielińskiego i Pawła Kiljańskiego oraz p. Dyrektor Wandy Majcher stojącej na czele Fundacji Kopernikowskiej z Chicago (USA).
Jest to grupa doświadczonych muzyków od lat współpracujących z czołówką polskiej sceny rockowej, jak również muzycy klasyczni - absolwenci Wyższej Szkoły Muzycznej w Graz (Austria), Yale University, oraz Paryskiego Konserwatorium.

Więcej w rozwinięciu newsa.
THE REAL McKENZIES na koncercie we Wrocławiu
9 stycznia na jedyny koncert w Polsce przyjedzie do Wrocławia grupa The Real McKenzies. Kanadyjczycy zaprezentują swoją energetyczną mieszankę punk-rocka i szkockiego folku. Zespół znany jest z występów w tradycyjnych kiltach i wykorzystania w swojej muzyce dud.

Lider formacji, Paul McKenzie od prawie 20 lat występuje na scenach całego świata, z różnymi muzykami u swego boku. Grupa grała już na wielkich festiwalach, w dużych klubach rockowych i na małych squatach a wszędzie czuje się jednakowo dobrze, natychmiast zdobywając publiczność dzięki jowialnemu i szczeremu sposobowi bycia. Gitary i dudy rywalizują ze sobą a Paul McKenzie przeplata historyczne opowieści z nowożytną Szkocką mitologią.

Grupie towarzyszyć będą w Polsce Castet (żywiołowy hardcore-punk w stylu lat 80-tych) oraz Pils (grający w stylistyce street punk'77)

Koncert organizowany przez Core-Poration odbędzie się w klubie Madness. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: http://www.core-poration.pl
STRANGERS IN THE NIGHT - supergrupa
Nową supergrupę, która przyjęła nazwę Strangers In The Night, założył gitarzysta Michael Schenker (MSG, ex-UFO, ex-Scorpions) wraz z byłym perkusistą Scorpions Hermanem Rarebellem, Petem Wayem z UFO oraz wokalistą Michaelem Vossem (znanym m.in. z udziału w grupie Mad Max).

Nazwa grupy pochodzi z koncertowego krążka UFO, wydanego w 1979 roku.

Zespół pracuje obecnie nad debiutancką płytą w Brighton w Anglii. Album powinien ukazać się w przyszłym roku.

A na razie można już obejrzeć klip, nakręcony do utworu "Saturday Night"
Silesian Massacre Festival już za niecały tydzień
Już 18 grudnia w katowickim Mega Clubie odbędzie się pierwsza edycja Silesian Massacre Festival.
Gwiazdą festiwalu będą klasycy ekstremalnego grania - fińska ekipa Impaled Nazarene. Zespół, obchodzący w tym roku XX-lecie działalności zagra specjalny, urodzinowy set, nieograniczony czasowo - w którym znajdą się utwory z całego okresu działalności, a także wydanej w listopadzie nowej płyty "Road To The Octagon"
Zagraniczną gwiazdę wspierać będą polskie zespoły takie jak Witchmaster i Azarath (podczas występu obydwu kapel, za perkusją zasiądzie INFERNO). Śląsk będzie na pewno godnie reprezentowany przez grupę Massemord. Pozostałe kapele to Exhalation, Blaze of Perdition, Embrional (zamiast zapowiadanego wcześniej Enclave), Infidel, Dimidium Mei, Underdark, Heretique. Dla nich oraz dla publiczności specjalną atrakcją będzie konkurs rozstrzygany głosami publiczności. Dla zwycięskiej kapeli przewidziane jest 20 godzin w rybnickim studiu No Fear Records oraz występ na następnej edycji festiwalu, która odbędzie się w marcu 2011 roku.

Więcej w rozwinięciu newsa! UWAGA - również pierwsza informacja o drugiej edycji festiwalu!!!
KING DIAMOND już po operacji
Jak poinformowano na oficjalnej stronie Kinga Diamonda, w dniu 29 listopada muzyk został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono m.in. że przeszedł aż trzy ataki serca, które spowodowały poważne uszkodzenia tętnic (całkowite zablokowanie jednego z naczyć, 90% zablokowanie drugiego i 65% trzeciego).

Lekarze poddali Kinga natychmiastowej, trwającej blisko 7 godzin operacji założenia potrójnych bypassów.

Muzyk jest już obecnie w domu, gdzie poddawany jest rehabilitacji.

My życzymy, szybkiego powrotu do zdrowia, zdając sobie sprawę, że z powrotem Kinga na scenę może być już poważny problem.
TO CAST A SHADOW - info o nowym krążku
Norweski band gothic-doom metalowy To Cast A Shadow pokazał okładkę i tracklistę swojego nowego albumu, zatytułowanego "In Memory Of".

Autorem okładki jest Matthew Vickerstaff z Darkwave Art (My Dying Bride, Cradle Of Filth).

Album ukaże się 18 lutego 2011 nakładem Kolony Records.
Płyta powstała w Hamar Recordings w Norwegii pod okiem producenta Kristiana Siglanda (The Crest, Theatre Of Tragedy), misami i masteringiem zajął się Rikard Lofgren w Leon Music Studio w Szwecji. Gościnnie w utworze "Betula" pojawi się wokalistka Theatre Of Tragedy Nell Sigland.

Tracklista: 1. Tormented, 2. Morose, 3. Nightfall, 4. Oceans Apart, 5. Betula, 6. My Misery, 7. When You Leave the Room, 8. Set Afire, 9. The Answer, 10. In Memory Of.
PENDRAGON - Passion
Pendragon, jeden z najbardziej zasłużonych zespołów prog-rockowych, zawita do Polski w kwietniu 2011 aby promować swój jeszcze niewydany album „Passion”. Pracę nad nowym materiałem trwają ale zespół ujawnił niedawno okładkę płyty. Projektem po raz kolejny zajął się Bjoern z niemieckiej firmy Killustrations.

Nick Barret tak komentuje projekt okładki: “Mieliśmy pomysł aby na płycie znalazł się jeden, bardzo mocny element, który w całości odda moc słowa ‘pasja’ (passion). Na bezowocne poszukiwania straciliśmy mnóstwo czasu aż do momentu kiedy Wilce, managerka zespołu, powiedziała nam o wystawie Majów w British Museum w Londynie. Tam w końcu znaleźliśmy to czego tak długo szukaliśmy. Przeglądając setki zdjęć masek i twarzy znaleźlimy w końcu tą, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. To co najbardziej mi się w podoba w tym projekcie to jego niezwykła prostota. Ponieważ twarze są maskami, nie ma w nich zbyt wiele ekspresji, tak naprawdę są trochę straszne… Niezwykła moc tkwi tak w językach! Miało być mrocznie, z dużą ilością czerwieni, z elementami starożytnymi… i chyba udało nam się osiągnąć właśnie ten efekt”.

Więcej w rozwinięciu newsa.
KAMELOT w Polsce
Na oficjalnej stronie grupy Kamelot figuruje plakat z rozpiską europejskiej trasy grupy.

Wszystko wskazuje na to, że w dniu 06.05.2011 zespół odwiedzi również nasz kraj i wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat.

ROSWELL SIX - kawałek do pobrania
W ramach prezentów świątecznych firm ProgRock Records udostępniła do pobrania w całości jeden utwór z ostatniego krążka projektu Roswell Six, zatytułowanego "Terra Incognita. A Land In The Sand".

Zajrzyjcie na stronę wydawnictwa i pobierzcie ostatni kawałek ze wspomnianej płyty, zatytułowany "Victory".

Przypomnijmy, że Roswell Six to kolejny projekt Hanninga Pauly'ego, który do współpracy zaprosił cała masę znanych muzyków, wśród których znaleźli się m.in. Steve Walsh (Kansas), Michael Sadler (ex-Saga), Sass Jordan, Alex Froese (Frameshift), Nick Storr (The Third Ending), Charlie Dominici, Juan Roos, Arjen A. Lucassen.
CATAMENIA - nowy wokalista
Fińscy black metalowcy z grupy Catamenia kończą poszukiwania nowych członków grupy po odejściu w ostatnim czasie kilku muzyków.

Najnowszym nabytkiem zespołu jest wokalista Juha-Matti Perttunen (All Against).

Obecny skład zespołu wygląda zatem następująco: Juha-Matti Perttunen - wokal, Riku Hopeakoski - gitara, Sauli Jauhiainen - gitara, Mikko Hepo-oja - bas, Tony Qvick - perkusja.

VREID - V
Nowy piąty krążek norweskiej kapeli black metalowej Vreid, będzie nosił tytuł V" i ukaże się 07.02.2011 nakładem Indie Recordings.

Produkcją i miksami płyty zajął się w swoim własnym studiu 1184 basista zespołu Hváll

Grupa powstała w 2004 roku i dorobiła się czterech krążków: "Kraft" (2004), "Pitch Black Brigade" (2006), "I Krig" (2007) oraz "Milorg" (2009).


Nowe kapele w Rock It Up Records
Niemiecki label Rock It Up poinformował o podpisaniu kontraktu z dwiema nowymi kapelami:

- INMORIA - szwedzka grupa power metalowa. Ich drugi album, zatytułowany "A Farewell To Nothing - The Diary Part 1" ukaże się w maju/ czerwcu 2011.Na krążku zadebiutuje nowy wokalista zespołu - Duńczyk Søren "Nico" Adamsen, znany z udziału w grupie Artillery.
Pierwszy krążek - "Invisible Wounds" ukazał się w 2009 roku nakładem Massacre Records)
Obecny skład: Søren Nico Adamsen - wokal (Crystal Eyes, Artillery), Christer Andersson - gitara (Tad Morose), Danne Eriksson - keyboards (Tad Morose), Tommi Karppannen - bas (Morgana Lefay, Tad Morose), Peter Moren - perkusja (Tad Morose, Steel Attack).

- THUNDERBOLT - znany już dobrze w Polsce norweski band heavy metalowy. W swoim dorobku ma dwa krążki wydane przez Massacre Records: "Demons and Diamonds" (2002) oraz "Love & Destruction" (2006)
Nowy, trzeci album "Dung Idols" ukaże się 25.02.2011.
SYMBOLIC - nowy album
Nowy album niemieckiej kapeli melodic death metalowej Symbolic będzie zatytułowany "Scarvest" i ukaże się 04.03.2011 nakładem Twilight Vertrieb.

Traclista wyglądać będzie następująco: 1. Everlasting, 2. The Greed, 3. Achilles´ Sons, 4. Scarvest, 5. MySery, 6. Bittersweet, 7. Down to Zero, 8. 7H8P7P5H7.

HETMAN w Iron Horse
Przypominamy, że heavy metalowy band Hetman już dzisiaj zagra w łódzkim klubie Iron Horse!

Start o 20:00, impreza do rana, dodatkowe atrakcje.

Bilety: 10 zł (dostępne w dniu koncertu)

Zapraszamy gorąco!
GIRLSCHOOL - reedycja "Hit And Run"
Starsze już niestety panie z Girlschool postanowiły odświeżyć swój jeden z najbardziej znanych albumów, wydany w 1981 roku - "Hit And Run".

Zespół wszedł do studia, aby ponownie zarejestrować kawałki z tej płyty na specjalne jego wydanie z okazji trzydziestej rocznicy jego powstania.

Tracklista: 1. C'mon Let's Go, 2. The Hunter, 3. (I'm Your) Victim, 4. Kick It Down, 05. Following the Crowd, 6. Tush (ZZ TOP cover), 7. Hit And Run, 8. Watch Your Step, 9. Back To Start, 10. Yeah Right, 11. Future Flash.
Lutowe zapowiedzi Metal Heaven
Niemiecki label Metal Heaven wypuści na rynek 25 lutego przyszłego roku takie dwie pozycje:

- OLIVER WEERS - "Evil's Back"
Solowa płyta duńskiego wokalisty, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w słynnym show The X-Factor w 2007. W 2008 roku wydał krążek “Get Ready”, w produkcji którego wzięli udział Søren Andersen (Mike Tramp/Artillery), Tommy Aldridge (Ozzy Osbourne/ Whitesnake), Marco Mendoza (Whitesnake/ Thin Lizzy).

- SIDEBURN - "Jail"
Grupa powstała w 1997 na popiołach szwajcarskiej kapeli heavy metalowej Genocide (aktywnej w latach 1986-1997) dzięki wokaliście Rolandowi Pierrehumbertowi i gitarzyście Fredowi Guditowi.

Pierwszy krążek “Sell Your Soul (For Rock ‘n’ Roll)” ukazał się w 1997, po nim powstały: “Crocodile” (2001) i “Gasoline” (2004). Ostatni album “Cherry Red” wyszedł w 2008.

Nowy krążek został wyprodukowany przez Beau Hilla (Ratt, Gary Moore, Winger, Twisted Sister).
LUNOCODE - debiut w styczniu
Firma Spider Rock poinformowała, że 20 stycznia 2011 wyda debiutancki krążek włoskiej kapeli power metalowej Lunocode, zatytułowany "Last Day Of The Earth".

Grupa powstała w 2004 roku jako Anima. po podpisaniu kontraktu ze Spider Rock, zmieniła nazwę na Lunocode.
Miksami tego concept-albumu zajął się Davide Fatemi (Povia, jeden z najbardziej znanych wokalistów rockowych), natomiast mastering wykonał Ronan Chris Murphy (King Crimson) w Los Angeles. Okładkę przygotował Andrea Brizi.

Tracklista: 1. Different Meanings, 2. Flow, My Tears, 3. Universal Plan, 4. Heart Of The World, 5. Silent Thoughts, 6. Invisible Tears (Acoustic Version)

Skład zespołu: Cecilia Menghi - wokal, Paride Mazzoni - gitara, Giordano Boncompagni - gitara, Francesco Rossi - bas, Perseo Mazzoni - perkusja
CHILDREN OF BODOM - nowy krążek
Finowie z Children Of Bodom zaprezentowali okładkę ich nowego albumu, zatytułowanego "Relentless Reckless Forever", który ukaże się 08.03.2011 nakładem Universal Music.

Płyta została nagrana w Petrax Studios z producentem Mattem Hydem (Slayer, Monster Magnet).

Tracklista: 1. Not My Funeral, 2. Shovel Knockout, 3. Roundtrip to Hell and Back, 4. Pussyfoot Miss Suicide, 5. Relentless Reckless Forever, 6. Ugly, 7. Cry of the Nihilist, 8. Was It Worth It?, 9. Northpole Throwdown, 10. Party All the Time (Eddie MURPHY cover).
Zbliża się jubileuszowy koncert TURBO
Już 19 grudnia w poznańskim klubie Blue Note odbędzie się specjalny jubileuszowy koncert naszej rodzimej legendy heavy metalu - Turbo.
Z racji koncertu w swoim rodzinnym mieście, kapela zaprosiła na ten koncert wielu muzyków, którzy przewinęli się przez skład zespołu na przestrzeni lat. I tak oprócz normalnego składu zespołu, tym razem będziemy mogli zobaczyć jeszcze: Grzegorza Kupczyka, "Litzę", Tomasza Goehsa, Andrzeja Łysówa, Henryka Tomczaka, Wojciecha Anioła, Wojciecha Sowulę, Piotra Krystka, czy Mariusza Bobkowskiego.
Jak łatwo się domyślić, w związku z zaproszeniem tylu gości, zespół wykona bardzo wiele utworów, które przeważnie nie są wykonywane na normalnych koncertach. Przygotujmy się zatem na długi i ciekawy wieczór z Turbo!
Bilety w cenie 45 zł do nabycia we wszystkich placówkach sieci Eventim i w Empikach. Gorąco polecamy!
DREAM THEATER ma perkusistę
O tym wydarzeniu rozpisują się dzisiaj wszystkie webziny.

Gitarzysta Dream Theater John Petrucci poinformował, że grupa ma już nowego perkusistę, oraz że są bardzo podekscytowani dokonanym wyborem.

Jego nazwisko ma być wkrótce podane. Zatem czekamy!

COMEBACK KID - hardcore po kanadyjsku w Polsce
Fani hardcore'owych wrzasków mogą już zacierać ręce.

W maju do naszego kraju zawita kanadyjska grupa Comeback Kid.

Zespół będzie odbywała europejskie tournee w towarzystwie grup: The Ghost Inside, Kvelertak, Gravemaker, Social Suicide.

Koncert odbędzie się 02.05.2011 w katowickim Mega Clubie.
Klasz Of The Sejtans nr 6 - wejściówka do wzięcia!
Jeszcze jedna wejściówka jest do wzięcia na dzisiejszy fest Klasz Of The Sejtans no. 6, który odbędzie się w warszawskiej Progresji.

Czekamy jeszcze do godziny 12:00.


Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym koncercie!
JAG PANZER - album też w lutym
Również Amerykanie z Jag Panzer wydadzą za pośrednictwem SPV/Sony swój nowy krążek, który będzie nosił tytuł "The Scourge Of The Light".

Płyta pojawi się w sklepach 28 lutego 2011.

Tracklista: 1. Condemned To Fight, 2. The Setting Of The Sun, 3. Bringing On The End, 4. Call To Arms, 5. Cycles, 6. Overlord, 7. Let It Out, 8. Union, 9. Burn, 10. The Book Of Kells.
Szybki konkurs KLASZ OF THE SEJTANS
Jak zapowiadaliśmy, mamy dla Was kolejny szybki konkurs.

Tym razem można wygrać dwie wejściówki na jutrzejszy Klasz Of The Sejtans Festival #6.

Zajrzyjcie do działu "konkurs", odpowiedzcie szybko na bardzo proste pytanie, a darmowe wejściówki na jutrzejszy koncert będą Wasza.

Jeśli spodoba się naszym czytelnikom taka forma otrzymywania wejściówek, postaramy się, aby było takich okazji więcej.
INHEIN nagrywa krwawy klip
Rosyjska kapela black metalowa pracuje nad - jak widać z trailera - nad bardzo krwawym, przerażającym klipem.

Zobaczcie ten trwający kilka sekund trailer, może zechcecie czekać na efekt końcowy.

Obok okładka płyty "Pestrapture", wydanej w marcu tego roku
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
**RIGOR SARDONICOUS**
- Ridenti Mortuus


**AUTHORITY**
- Acantha


**SNAKEYES**
- Metal Monster


**DEFIANT**
- Insurrection Icon


**MASTER**
- Vindictive Miscreant


**DE PROFUNDIS
- The Blinding Light Of Faith

**COMATOSE VIGIL A.K.
- Evangelium Nihil

**DEPRAVITY
- Evil Upheaval

**BLAZON STONE
- Down in the Dark

**NECRO
- No Mercy For Motherfuckers

**ORDER OV RIVEN CATHEDRALS
- Gobekli Tapes

**PRO-CREATION
- Noli me tangere

**SHADOWKEEP
- ShadowKeep

**RAPHEUMETS WELL
- Enders Door

**C4
- Next Issue Of The Rotten World

**DEMONIC OBEDIENCE
- Fatalistic Uprisal Of Abhorrent Creation

**NECRO
- Toothless Zombie

**CRAWL
- Rituals

**DENOUNCEMENT PYRE
- Black Sun Unbound

**AUTARCIE
- Sequania

**CORRUPTION
- Ruin Of A Man


więcej recenzji
**** INTERNAL QUIET ****


***** THUNDERWAR *****


****** JITTERFLOW ******


******* WAR-SAW *******


*** DORMANT DISSIDENT **


*** MARTYRDOOM
*** GRIN
*** WATCH OUT STAMPEDE
*** CLOSTERKELLER
*** AMORPHIS
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
***Michael Schenker Fest
- Turbinenhalle/ Oberhausen


***Summer Dying Loud 2018
- Aleksandrów Łódzki


***GOMOR
+ Penerra
- New York/ Łódź


***DIAMOND HEAD
+ Blinding Sparks
+ Internal Quiet
- Hydrozagadka/ Warszawa


***POWERWOLF
+ Amaranthe
+ Kissin' Dynamite
- Progresja/ Warszawa


*** PRIMAL FEAR
+ RIOT V
+ Existance
- Nova Chmelnice/ Praga

*** VADER
+ MARDUK
+ Arkona
+ Insidius
- Progresja/ Warszawa

*** Uwolnić Muzykę VII
- Środa Śląska

*** Headbangers Open Air 2018
- Brande-Hörnerkirchen/ Niemcy

*** IRON MAIDEN
+ Killswitch Engage
- Waldbühne/ Berlin

*** Rock&Rose Fest 2018
+ Exumer
+ Decapitated
+ Wolf Spider
+ Alastor
- Leash Eye
- Totem
- Kutno

*** MARDUK
+ Infernal War
+ Arkona
- U Bazyla/ Poznań

*** SEPULTURA
+ Obscura
+ Goatwhore
+ Fit For An Autopsy
- Proxima/ Warszawa

*** FURIA
+ Thaw
+ Sacrilegium
+ Licho
- Progresja/ Warszawa

*** NEUOBERSCHLESIEN
+ Transgresja
- Proxima/ Warszawa

*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

*** W.A.S.P.
+ GATE Crasher
- Sportovni Hala/ Hluk

*** ICED EARTH
+ Freedom Call
+ Metaprism
- Festsaal/ Berlin

więcej relacji
*** Będziesz smażyć się w piekle


*** Hammer Of The Gods


*** Motorhead w studio


*** Hellbent For Cooking. The Heavy Metal Cookbook

*** Biografia Led Zeppelin. Kidy giganci chodzili po Ziemi


więcej recenzji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  31,174,451 unikalne wizyty  Top Top