AGENCJA METAL MUNDUSRuszyła przedsprzedaż na wyjątkowy metalowy show polskiego VooDoo i holenderskeigo Martyr. Wkrótce zostanie ujawniona okładka i tytuł nowego albumu VooDoo.
Krakowscy klasycy metalu VooDoo właśnie wyszli ze studia i trwają już ostatnie prace nad szlifowaniem nowego krążka. Album, będzie pierwszym od reaktywacji zespołu a jego premierę muzycy VooDoo przewidzieli na 16 marca. Polscy heavymetalowcy zagrają wówczas wyjątkowy koncert w stolicy z gościnnym udziałem legendarnych holenderskich metalowców z grupy Martyr.

Martyr zaprezentuje swój słynny show z którego znany jest fanom w całej Europie a ostatnio zachwycili się nimi również Japończycy. Koncert odbędzie się nomen omen w VooDoo Clubie w Warszawie. W tych dniach ruszyła przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Bilety można kupować m.in za pośrednictwem agencji M-ART ( organizatora koncertu) bileterii GoOut czy klubu.( GoOut - tutaj , Klub - tutaj, agencja M-ART tu ) A już wkrótce VooDoo zaprezentuje okładkę oraz tytuł swojego najnowszego albumu. Przygotowaniem grafiki na płytę zajął się znakomity a znany już dobrze w środowisku rockowo metalowym Piotr Szafraniec z Szataniec pl.


*****
VooDoo and Martyr will play in Warszawa on March 16th - tickets on sale.
*****

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
 

METAL MUNDUS NA FACEBOOKU
*** KOIOS
*** WHORION

więcej wywiadów
*** TESTAMENT
+ Annihilator
+ Death Angel
- A2/ Wrocław

więcej relacji
ARTYKUŁY
*** Czerniejąca Magma
- słów kilka o niezrealizowanym albumie Closterkellera


Top Top  35,129,751 unikalne wizyty  Top Top